Paweł Mostowy nowym Starostą Powiatu Przasnyskiego.  25 października 2023 r. podczas LXXVII sesji Rady Powiatu Przasnyskiego doszło do rozpatrzenia i podjęcia uchwały w sprawie przyjęcia rezygnacji Starosty Przasnyskiego oraz Rezygnacji Zarządu Powiatu Przasnyskiego.

Dotychczasowy Starosta Przasnyski Krzysztof Bieńkowski złożył rezygnację z pełnionej funkcji w związku z wyborem na Senatora RP. Postanowieniem Komisarza Wyborczego w Ciechanowie wygaśnięciu uległ także mandat radnego, który sprawował Krzysztof Bieńkowski.

W związku z powyższym zaistniała konieczność powołania w jego miejsce nowego radnego. Została nim Pani Agnieszka Gadomska, która miała trzeci najlepszy wynik w okręgu nr 1 (Miasto Przasnysz) z listy Prawa i Sprawiedliwości. Radna została zaprzysiężona podczas LXXVII sesji Rady Powiatu Przasnyskiego

Do porządku LXXVII sesji Rady Powiatu Przasnyskiego wprowadzono punkt porządku obrad polegający na rozpatrzeniu i podjęciu uchwały w sprawie: Wyboru Starosty Przasnyskiego

W głosowaniu tajnym nowym Starostą Powiatu Przasnyskiego został wybrany Paweł Mostowy – dotychczas sprawujący funkcję wicestarosty.

 

fot. Powiat Przasnyski 

Reklama
Tesali
1m
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
1m
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama16
reklama16
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska