Poczta Polska poszukuje ok. 600 dodatkowych pracowników do obsługi przesyłek świątecznych – poinformowała w środę spółka. Poszukiwane są osoby do sortowni, kierowcy oraz kurierzy. Wśród wielu miast jest również Ciechanów.

Pod hasłem “Sprezentuj sobie pracę”, Poczta Polska, podobnie jak w poprzednich latach, uruchomiła świąteczną rekrutację. W tym roku spółka poszukuje prawie 600 dodatkowych pracowników do obsługi paczek. Wskazano, że ze względu na wzmożony popyt na usługi kurierskie i paczkowe przed świętami, spółka już teraz poszukuje dodatkowych pracowników sortowni, kierowców samochodów do 3,5 t i powyżej 3,5 t oraz kurierów.

Jak wskazał, cytowany w komunikacie, rzecznik prasowy Poczty Polskiej Daniel Witowski, spółka oferuje pracę sezonową na różnych stanowiskach w wielu miastach Polski. “Na niektóre z nich nie trzeba mieć doświadczenia i uprawnień. To praca zmianowa, więc zainteresowani mogą dostosować ją do swoich możliwości czasowych” – powiedział Witowski. Wskazał, że praca w sortowni nie wymaga dodatkowych kwalifikacji i doświadczenia, natomiast od kierowców wymagane jest prawo jazdy odpowiedniej kategorii (umożliwiające prowadzenie pojazdów do 3,5 t lub powyżej 3,5 t, w zależności od wybranej oferty). Dodał, że oferowane stawki zależą od stanowiska i regionu.

Jak się okazuje oferta dotyczy pracy  sezonowej i przewiduje zatrudnienie na umowę-zlecenie do końca br. Zaznaczono, że  w niektórych lokalizacjach istnieje możliwość przedłużenia współpracy lub zatrudnienia na umowę o pracę.

Poczta Polska, poszukuje pracowników do wszystkich sortowni w kraju, a w szczególności w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu a także Ciechanowie.  Na kierowców czeka praca głównie w Warszawie, Wrocławiu, Bydgoszczy, Olsztynie, Białymstoku, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Koszalinie.

Jak wskazano, osoby zainteresowane rekrutacją świąteczną mogą przesłać zgłoszenie za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej firmy. Zaznaczono, że spółka kieruje swoje oferty pracy również do osób z niepełnosprawnościami.

Sprawdziliśmy ofertę dla Ciechanowa. Poszukiwany jest pracownik ds. opracowywania przesyłek.  Do zadań pracownika będzie należało: rozładunek i załadunek przesyłek (praca związana z dźwiganiem), opracowanie przesyłek KEP, skanowanie przesyłek – obsługa skanera terminalowego, oraz dbałość o bezpieczeństwo przesyłek.

Jest to praca zmianowa (7:00-19:00 oraz 19:00-7:00).  Jak czytamy w ofercie pracy zatrudnienie na umowę zlecenie  ze stawką  19,70 zł brutto za godzinę. 

Osoby zainteresowane rekrutacją świąteczną mogą przesłać zgłoszenie za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej firmy. 

PAP/Red.

fot.pocztapolska.pl

Znajdź nas na FB

Reklama
Tesali
Czas-Ciechanowa_Mazowsze
optyk-baner-internet
reklama
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Czas-Ciechanowa_Mazowsze
optyk-baner-internet
reklama
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama17
reklama17
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska