Tradycyjnie tegoroczne uroczystości dziękczynne w Gminie Gołymin -Ośrodek rozpoczęły  się uroczystą mszą świętą w kościele parafialnym o godzinie 14:00.

Następnie  korowód dożynkowy przeszedł na ul. Rynek, gdzie odbyła się dalsza część wydarzenia.

Na scenie wystąpili  zespół „Gołyminiacy”oraz  „Kucanki”.

Całe wydarzenie zakończyła  impreza taneczna.

 

Wydarzeniem towarszyszącym podczas tegorocznych dożynek był Rodzinny Piknik Ekologiczny pod honorowym patronatem Minister Klimatu i Środowiska Anny Moskwy. 

fot. Parafia Gołymin -Ośrodek 

 

Reklamy
1050x320
previous arrow
next arrow
1050x320
1050x320px_GrillKaczka_
Tesali
baner-maj
Baner_czas ciechanowa
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Konstrukcje Stalowe
Strony Internetowe Ciechanów