W dniu 29 marca odbyła się uroczystość oficjalnego otwarcia nowej siedziby Posterunku Policji w Glinojecku. Mieści się on w lokalu przekazanym przez Burmistrza Glinojecka, który znajduje się na parterze budynku przy ul. Płockiej 20A.

   

W uroczystym spotkaniu z okazji otwarcia nowej siedziby Posterunku Policji wziął udział Zastępca Komendanta Wojewódzkiego zs. w Radomiu insp. Dariusz Król, Komendant Powiatowy Policji w Ciechanowie insp. Zbigniew Andres, Starosta Powiatu Ciechanowskiego Jan Andrzej Kaluszkiewicz, Wicestarosta Powiatu Ciechanowskiego Marek Marcinkowski, Burmistrz Glinojecka Łukasz Kapczyński oraz przewodniczący rady miejskiej w Glinojecku Grzegorz Sikorski.


Obecnie Posterunek Policji składa się z czterech pomieszczeń w tym pokoju kierownika posterunku, pokoju zespołu prewencji, pokoju zespołu kryminalnego oraz szatni. Infrastruktura obiektu dostosowana jest dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Przed budynkiem znajduje się parking.


Jak podkreśla mł. asp. Magda Zarembska nowa siedziba posterunku poprawi warunki pełnienia służby, ale i komfort obsługi mieszkańców. Od 10 lutego 2014r. Posterunek Policji w Glinojecku mieścił się w lokalu przy ul. Ciechanowskiej 10/1, który znajdował się na wysokim parterze jednopiętrowego budynku, w którym znajdują się również mieszkania komunalne gminy.


Warto zaznaczyć, że Zarząd Powiatu Ciechanowskiego przekazał na Fundusz Wsparcia Policji Województwa Mazowieckiego kwotę 20.000,00 zł z przeznaczeniem na doposażenie nowej siedziby Posterunku Policji w Glinojecku.
– Cieszymy się, że mogliśmy pomóc i udzielić wsparcia przyczyniając się jednocześnie do poszerzania działań na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa i porządku publicznego w powiecie ciechanowskim – podkreślają władze Powiatu Ciechanowskiego.
W Posterunku Policji w Glinojecku służbę pełni 8 funkcjonariuszy.

Red.

fot. KPP Ciechanów 

Reklama
Tesali
1m
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
1m
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama17
reklama17
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska