W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz prognozami na najbliższy okres, Urząd Gminy w Ciechanowie apeluje  do mieszkańców o ograniczenie zużycia wody z sieci wodociągowej tylko do niezbędnych celów.

” Prosimy o racjonalne korzystanie z wody szczególnie w godzinach od 14.00 do 22:00 i niepodlewanie trawników, ogródków, mycia samochodów, nienapełnianie basenów itp. Powód to problemy z utrzymaniem odpowiedniego ciśnienia wody w sieci” – czytamy w komunikacie. 

 

red.

fot.pixaby

 

Reklamy
1050x320
previous arrow
next arrow
1050x320
1050x320px_GrillKaczka_
Tesali
baner-maj
Baner_czas ciechanowa
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Konstrukcje Stalowe
Strony Internetowe Ciechanów