W dniu 19 lipca br. na zaproszenie Poseł Anny Cicholskiej przyjedzie p. Minister Marlena Maląg. Plan wizyty obejmuje odwiedzenie Klubu Seniora w Regiminie o godz. 16:45. Tu odbędzie się spotkanie z seniorami Kołami Gospodyń Wiejskich oraz mieszkańcami. Na godz. 17.30 zaplanowana została wizyta w Dziennym Domu Seniora w Ojrzeniu. Pojawi się Miasteczko Ministerialne – Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej i odbędzie się piknik rodzinny.

Przypomnijmy, Marlena Maląg była radną Sejmiku Województwa Wielkopolskiego w okresie od X 2018 do X 2019 roku. W grudniu 2018 r. powołana została przez Prezesa Rady Ministrów Pana Mateusza Morawieckiego na stanowisko prezesa Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. W wyborach do Sejmu RP w październiku 2019 r. wybrana na Posłankę IX kadencji. 15 listopada 2019 r. została powołana na urząd ministra rodziny, pracy i polityki społecznej.

 

Poprzednia wizyta zapalnowana na środę 14 lipca została odwołana ze względu na obowiążki służbowe Minister Marleny Maląg 

red.

 

Znajdź nas na FB

Reklama
baner tablica.cdr
1050x320_ciech_nowosci
baner1
Liceum-Mundurowe-PUL
reklama ciechanow
previous arrow
next arrow
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
koptrans 2020
Reklama
cicholska
Reklama
bzdz
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
biuro-wasik
Reklama
kredyt-mieszkaniowy-01
Ogłoszenie
ogloszenie
Reklama
Print
Reklama
fireland
Reklama
zbudujemy dom ciechanow
Reklama
Sushi Ciechanów
sushi-ciechanow