Na podstawie zarządzenia Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu Pana prof. Piotra Glińskiego Wiceprezesa Rady Ministrów nasz kolega Pan Arkadiusz Gołębiewski został powołany w skład Rady Muzeum przy Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce.

 

– Powołanie do Rady Muzeum traktuje jako duże wyróżnienie i zobowiązanie do ciężkiej pracy na ciągle bardzo trudnym odcinku przywołania prawdy o naszych Bohaterach. W wielości wątków dyskusji ważne miejsce zajęły rozmowy o znalezieniu formuły promocji Muzeum oraz poznanie przygotowanej ekspozycji stałej Muzeum. Naprawdę zegar odlicza minuty aby oficjalnie rozpocząć zwiedzanie tego wyjątkowego Muzeum – napisał w mediach społecznościowych Arkadiusz Gołębiewski.

Gratulujemy!

 

Reklamy
1050x320
previous arrow
next arrow
1050x320
1050x320px_GrillKaczka_
Tesali
baner-maj
Baner_czas ciechanowa
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Konstrukcje Stalowe
Strony Internetowe Ciechanów