Smutne wieści dziś obiegły media. Na Twitterze prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek poinformował iż zmarła Urszula, żona pochodzącego z Gołotczyzny Leszka Ojrzyńskiego.
“Złe wiadomości nadchodzą zawsze w złym czasie. Szczere kondolencje dla Trenera Ojrzyńskiego, Syna i całej Rodziny” – napisał Boniek na Twitterze.
Ostatnio Leszek Ojrzyński pracował na stanowisku pierwszego trenera w Wiśle Płock, dokładnie od kwietnia 2019 roku, ale w lipcu zdecydował się zrezygnować posady w ekipie “Nafciarzy” ze względu na poważne problemy rodzinne. 47-latek wyjechał do Anglii, gdzie znajdowała się jego żona – Urszula Ojrzyńska. Kobieta wyjechała na Wyspy Brytyjskie, aby pomóc synowi Jakubowi Ojrzyńskiemu w aklimatyzacji w nowym zespole. 16-latek od lipca minionego roku występuje w barwach Liverpool FC U18. – “Dla Leszka przysięga małżeńska o trwaniu razem w zdrowiu i w chorobie, w dobrej i złej woli, to nie są puste słowa. On bardzo kocha swoją Ulę” – mówił wówczas informator “Super Expressu”.

 

Znajdź nas na FB

Reklama
previous arrow
next arrow
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Ogłoszenie
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider