Jak wynika z ogólnopolskiego rankingu szkół ponadgimnazjalnych miesięcznika “Perspektywy”, najlepszym liceum ogólnokształcącym w kraju jest XIV Liceum Ogólnokształcące imienia Stanisława Staszica w Warszawie. Technikum Mechatroniczne numer 1 w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych numer 1 w Warszawie jest zaś najlepszym technikum.

A jak wypadły szkoły w powiecie ciechanowskim. I Liceum Ogólnokształcące im. Z. Krasińskiego już kolejny rok otrzymało tytuł „Srebrnej Szkoły” i jest ono najlepszym liceum w Ciechanowie. Jednak na północnym Mazowszu zanotowało drugą pozycję zaraz po Katolicki m Liceum Ogólnokształcące w Mławie.

– Po raz kolejny Krasiniak znalazł się w elitarnym gronie liceów wyróżnionych w rankingu “Perspektyw” tytułem Srebrnej Szkoły. Cieszy to tym bardziej, że ostatnie miesiące przed maturą były okresem szczególnie trudnym dla nas wszystkich. Pandemia i wyłączenie pracy stacjonarnej nie przeszkodziły jednak społeczności Krasiniaka w osiągnięciu świetnych wyników na egzaminie dojrzałości oraz w olimpiadach przedmiotowych – czytamy na portalu społecznościowym I LO w Ciechanowie.

 

mil. 

fot. Powiat Ciechanowski 

Więcej w papierowym wydaniu CC 

Znajdź nas na FB

Reklama
previous arrow
next arrow
Slider
Reklama
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Ogłoszenie
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider