Zakład Komunikacji Miejskiej opublikował rozkład jazdy linii nr 11, która od poniedziałku  27 września będzie kursowała do Opinogóry i Regimina. Rozkład uzgodniony został ze Starostwem Powiatowym w Ciechanowie, w sposób uwzględniający kursy innych przewoźników. Uruchomienie połączenia było możliwe dzięki podpisaniu przez prezydenta Ciechanowa umów z wójtami: Opinogóry Górnej i Regimina.

Autobusy będą wykonywały sześć par kursów w dni robocze, w godzinach porannych i popołudniowych, od 27 sierpnia. Autobusy będą rozpoczynały kurs z Regimina przez Lekowo. W Ciechanowie linia będzie przebiegała ulicami Sienkiewicza, 17 Stycznia, Tatarską, 3 Maja, Pl. Kościuszki, 11 Pułku Ułanów Legionowych, Pułtuską. Dalej przez Chrzanówek i Władysławowo do Opinogóry (ta sama trasa w przeciwnym kierunku).

W razie potrzeby, rozkład jazdy będzie sukcesywnie dostosowywany do oczekiwań mieszkańców.

Ceny biletów (strefa miejska i podmiejska) oraz katalog ulg przewozowych będą identyczny jak na całej sieci komunikacyjnej realizowanej przez ZKM w Ciechanowie.

Bilety można będzie kupować u kierowcy autobusu (jednorazowe), w punkcie sprzedaży biletów przy ulicy 11 Pułku Ułanów Legionowych 14 oraz w siedzibie ZKM przy ulicy Gostkowskiej 83.

Dokładny rozkład jazdy dostępny jest na stronach internetowych: Urzędu Miasta oraz spółki (zkmciechanow.pl). Wkrótce pojawi się na tabliczkach przystankowych.

red.