W piatek, 29 kwietnia w Klubokawiarni W18 na ul.Warszawskiej 18 w Ciechanowie odbędzie się Wernisaż Anny Kurowskiej-Zbrzeznej. Początek godz. 18.00

Anna Kurowska-Zbrzezna

Urodzona w Zambrowie, Ciechanowianka od 1995 roku, z wykształcenia i zamiłowania architekt krajobrazu oraz filolog języka angielskiego. Od ponad 20 lat prowadzi autorską, własną pracownię projektową, zajmującą się kreowaniem przestrzeni wokół Nas. Miłośniczka natury, roślin i przyrody. Członkini SAK-Stowarzyszenia Architektów Krajobrazu oraz PTD –Polskiego Towarzystwa Dendrologicznego. Twórczyni i autorka setki ogrodów prywatnych, parków zabytkowych i zieleni publicznej. Autorka artykułów do branżowych czasopism. Nauczyciel Technikum Architektury Krajobrazu w Gołotczyźnie.
Malarstwem zajmuje się zaledwie od 5 lat, jednakże rysunek, wyobraźnia przestrzenna i sztuka zawsze były obecne i towarzyszyły w jej pracy jako architekta krajobrazu. Uwielbia malarstwo akrylowe, projektowanie i design. Główny temat jej prac to przede wszystkim kobiety, natura, rośliny, ludzie, czyli elementy żywe oraz relacje miedzy nimi.
Ma świadomość o początku swojej przygody z malarstwem, ale nie boi się nowych wyzwań, wręcz ich poszukuje. Ciekawa świata, typowa „zakręcona ekstrawertyczka” i zodiakalny strzelec, z ogromnym dystansem do własnej osoby. Pragnie udowodnić swoją twórczością, że oprócz rysowania drzew i projektowania ogrodów, potrafi tez uchwycić inne piękne elementy naszego świata. Uwielbia w swoich obrazach posługiwać się czernią i bielą, prostymi formami, twarzą ludzką , głównie kobiecą, często ”przeplataną” elementami roślinnymi.

 

red.

fot. arch. prywatne Anna Kurowska-Zbrzezna

 

 

 

Reklama
Tesali
1m
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
1m
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama16
reklama16
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska