Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki poinformowało, że już na początku stycznia odbędzie się Jubileuszowy XXXV charytatywny Koncert Noworoczny GALA 2026 pod Honorowym Patronatem Starosty Ciechanowskiego Jana Andrzeja Kaluszkiewicza. To niezwykle ważne i prestiżowe wydarzenie z udziałem młodych, utalentowanych Artystów z naszego regionu!

Wydarzenie odbędzie się w piątek, 9 stycznia 2026 r., o godz. 19.00 w Hali Sportowej Mazovia, przy ul. Kraszewskiego 8 w Ciechanowie.
– Podczas tegorocznego Koncertu „Z korzeni – ku gwiazdom” wystąpią Laureaci Statuetek „Sukces Artystyczny Roku 2025”. Będziemy uczestniczyć również w aukcji dzieł sztuki i kweście, które zasilą konto Funduszu „Sztuka Młodych”, wspierającego młode talenty. Podczas zeszłorocznego Koncertu udało nam się zebrać ponad 100 tysięcy złotych i wszystkie stypendia zostały już wykorzystane na cele edukacyjne. O możliwości zakupu wejściówek na to niezwykłe wydarzenie poinformujemy Państwa wkrótce… – podkreśla PCKiSz w Ciechanowie.
fot. PCKISZ











