Spływy Kajakowe Wkrą | Arka-Kajak to sposób na miło spędzony czas z najbliższymi.

Jeśli szukasz aktywnego wypoczynku dla siebie, swojej rodziny lub znajomych warto odwiedzić przystań Gospodarstwa Agroturystycznego Arka Wypożyczalni Kajaków Kajak-Arka. Jest to urokliwe miejsce położone w Rydzynie Włościański 10 niedaleko Strzegowa, gdzie główną atrakcją są spływy kajakowe, które zapewniają bezpośredni kontakt z naturą. Spływ kajakowy to propozycja dla dorosłych i dzieci, dla których jest to ogromna frajda. Istnieje możliwość zorganizowania spływów kajakowych rzeką Wkra jedno lub kilku dniowych. Jeżeli chcesz popływać kajakiem kilka dni, dostępne są opcje wyboru, spływów dwu, trzy i czterodniowych o różnych stopniach trudności i długościach tras. Każdy może indywidualnie wybrać wariant odpowiedni dla siebie. Sprzęt w wypożyczalni kajaków jest zróżnicowany i bardzo dobrej jakości. Kajaki do wyboru firm m.in. Sprinter, Aquarius Traper, Finder dostosowane w zależności od doświadczenia. Bezpieczne kamizelki ratunkowe firmy Olimp i Aquarius w różnych rozmiarach również dla najmłodszych oraz lekkie aluminiowe wiosła firmy Egalis, którymi z łatwością manewruje się kajakiem na rzece Wkra.

Przystań

spływy kajakowe rzeką WkraNiewątpliwą zaletą wypożyczalni kajaków Kajak-Arka jest piękna przystań, która jest ciągle unowocześniana i rozbudowywana. To miejsce, gdzie można odpocząć po spływie kajakowym wśród piękna przyrody. Dla kajakarzy do dyspozycji są dwie wiaty oraz grill i palenisko. Po wyczerpującej trasie można się schłodzić w kąpielisku oraz rozegrać mecz na boisku do siatkówki, a dzieciom na zabicie nudy zorganizować wolny czas na placu zabaw gdzie dostępna jest zjeżdżalnia, piaskownica, trampolina i małpi gaj.
W sąsiedztwie przystani znajduje się pole namiotowe oraz prysznic z toaletą więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby spędzić kilka dni nad rzeką Wkra.

O czy należy pamiętać wybierając się na spływ kajakowy

Doświadczony kajakarz na pewno posiada własną listę niezbędnych przedmiotów, które zabiera ze sobą na spływ kajakowy. Jeśli wybierasz się pierwszy raz na spływ, pamiętaj, żeby zabrać ze sobą przydatny ekwipunek. Nie zapomnij o nakryciu głowy. Kilka godzin w pełnym słońcu to relaks, ale niezałożenie czapki lub kapelusza może mieć nieprzyjemne konsekwencje, a w niektórych przypadkach skończyć się udarem słonecznym.
Zabierz ze sobą krem z filtrem UV oraz krem na poparzenia słoneczne. To bardzo istotne dla zdrowia, żeby chronić swoją skórę przed promieniami słonecznymi. Ubrania powinny być szybko schnące, a torebka na podręczne rzeczy takie jak telefon hermetyczna i wodoodporna, niewykluczone, że podczas spływu zmokniesz. Podczas spływu może również spaść deszcz, więc zabierz na wszelki wypadek kurtkę przeciw deszczową. Jeśli planujesz dłuższą trasę, warto założyć rękawiczki rowerowe, które będą chroniły twoje dłonie przed powstaniem odcisków. Oczywiście zabierz butelkę wody. Na słońcu i podczas wysiłku organizm szybko się odwadnia.

Sport to zdrowie więc spędź wolny czasu, korzystając z aktywnego wypoczynku i ciesz się niezapomnianymi chwilami spędzonymi podczas spływów kajakowych.

Reklama
Tesali
mazo kampania 1050x320px kopia
Nowy projekt PUZIM
optyk-baner-internet
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
mazo kampania 1050x320px kopia
Nowy projekt PUZIM
optyk-baner-internet
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama18
reklama18
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska