W najbliższą niedzielę, 2 grudnia, w hali sportowo-widowiskowej przy ul. Kraszewskiego 8 odbędą się II Rodzinne Mikołajki. Hasło tegorocznej imprezy to „Pomagamy Kacprowi!” W ramach tego charytatywnego wydarzenia zaplanowane są koncerty, pokazy, treningi sportowe, konkursy, licytacja i kiermasz ozdób świątecznych.

Rodzinne Mikołajki organizowane są przez stowarzyszenie Mazovia ProActiv pod patronatem prezydenta miasta. Dzieci mają wstęp za darmo, bilet dla dorosłych będzie kosztował 10 zł. Wydarzenie startuje o godz. 10.00.
W programie znalazł się występ zespołu tanecznego Mada Dance, koncert Łukasza Juszkiewicza oraz zespołu Euro-Dance. Przewidziane są: fitness, zumba, pokaz karate, turniej rodzinny i atrakcje związane z historią. Osoby powyżej 15 roku życia będą mogły wziąć udział w treningu krav magi. Odbędzie się także licytacja przedmiotów i świąteczny kiermasz.
Dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Kacpra Niewiadomskiego.
Szczegóły i dokładny program wydarzenia dostępne są na stronie mazoviaproactiv.pl oraz na facebookowym profilu stowarzyszenia.

Red.