24-letni mieszkaniec Ciechanowa został zatrzymany w bezpośrednim pościgu po tym jak wyważył drzwi do klatki schodowej bloku przy ul. Świętochowskiego w Ciechanowie. Mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.


– Do zdarzenia doszło w niedzielę tuż przed południem. Dyżurny ciechanowskiej policji otrzymał zgłoszenie, że młody mężczyzna uderza i kopie w drzwi do klatki schodowej bloku znajdującego się przy ul. Świętochowskiego w Ciechanowie. Policjanci, którzy zostali skierowani na miejsce zdarzenia, ustalili przebieg wydarzeń oraz rysopis mężczyzny. Po krótkim czasie poszukiwań zauważyli go na jednej z pobliskich ulic. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego. Był to 24-letni mieszkaniec Ciechanowa. W chwili zatrzymania mężczyzna był pod wpływem alkoholu – informuje kom. Jolanta Bym z KPP w Ciechanowie. 

Młody mieszkaniec Ciechanowa już usłyszał zarzuty. Za przestępstwo uszkodzenia mienia grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Teraz o jego losie zadecyduje sąd.

 

red. 

 

 

Znajdź nas na FB

Reklama
Tesali
ekoinstal
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
ekoinstal
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
Reklama Ciechanów
reklama-graw-graf-01
Reklama
Strony Internetowe Ciechanów
reklama-net
Ogłoszenie
ogloszenie
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska