Wiosenna aura sprzyja wzmożonemu ruchu rowerzystów. Tylko jednego dnia  na terenie Ciechanowa doszło do dwóch zdarzeń drogowych z ich udziałem. Rowerzyści należą do grupy niechronionych uczestników ruchu drogowego i powinniśmy zwracać szczególną uwagę na tą grupę osób poruszających się po drogach.

– W poniedziałek  w godzinach rannych w rejonie skrzyżowania ulic Kraszewskiego i Żeromskiego doszło do zdarzenia drogowego z udziałem rowerzysty. Mężczyzna jadąc rowerem ulicą Kraszewskiego korzystał z telefonu komórkowego, stracił równowagę i uderzył w bok samochodu marki Toyota. Rowerzysta z bólem kręgosłupa został zabrany do szpitala – relacjonuje podkom. Ewa Brzezińska, oficer prasowy KPP w Ciechanowie. 

– Dwie godziny później na skrzyżowaniu ulic Gostkowskiej i 17 Stycznia doszło do kolejnego zdarzenia drogowego, gdzie kierująca samochodem marki Fiat seicento wyjeżdżając z ulicy Gostkowskiej na ul. 17 Stycznia nie zauważyła jadącej ścieżką rowerową kobiety i uderzyła w jej lewy bok. 68 – letnia kobieta została zabrana do szpitala. Policjanci prowadzą czynności w tej sprawie – dodaje. 

red. 

 

Znajdź nas na FB

Reklama
previous arrow
next arrow
Slider
Reklama
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Ogłoszenie
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider