W miniony piątek ok. godz. 15:00 policjanci zatrzymali mężczyznę, który ok. godz. 11:30 na terenie gm. Ojrzeń dokonał kradzieży paliwa na stacji PKN Orlen.

 – W dniu 28.09.2018r. ok. godz. 11:30 pracownik stacji PKN Orlen zgłosił, iż mężczyzna poruszający się pojazdem m-ki BMW zatankował benzynę do pojazdu i odjechał, nie uiszczając zapłaty. Ok. godz. 15:00 policjanci poruszając się drogą nr 50 ujawnili pojazd, którego kierujący dokonał kradzieży paliwa. Policjanci używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych, z uwagi na duże natężenie ruchu, ruszyli za pojazdem, który szybko oddalał się w stronę Ciechanowa. Kierujący pojazdem m-ki BMW został zatrzymany – relacjonuje asp.szt. Bożena Kuklak z KPP w Ciechanowie. 
Po sprawdzeniu okazał się, że jest to 32 – letni mieszkaniec gminy Sońsk, który jest również poszukiwany w innej sprawie – na podstawie nakazu sądowego, do odbycia kary pozbawienia wolności.
Mężczyzna odpowie przed sądem za kradzież paliwa. Ponadto policjanci ukarali mężczyznę mandatem karnym za kierowanie pojazdem bez wymaganych  uprawnień.

red.