Chwilę grozy przeżyła kobieta, która w sobotnie przedpołudnie jechała drogą krajową 618 w miejscowości Osiek Aleksandrowo. Doszło tam do groźnego wypadku samochodowego z udziałem dwóch aut. Wszystko działo się przed godz. 11.

– Kierujący VW Caddy jadąc w kierunku Pułtuska stracił panowanie nad pojazdem, zjechał ze swojego pasa drogi wprost na jadący z naprzeciwka pojazd marki Opel Corsa. Kierująca tym autem chcąc uniknąć zderzenia zaczęła zjeżdżać na prawe pobocze drogi. Mimo to nie uniknęła zderzenia. Pojazd VW Caddy uderzył przodem w lewy bok Corsy, co z kolei skutkowało tym że Opel uderzył w ogrodzenie pobliskiej posesji – relacjonuje podkom.  Ewa Brzezińska, oficer prasowy KPP w Ciechanowie.

– Kierujący VW 35 – letni mieszkaniec Szczecina oddalił się z miejsca zdarzenia. Po chwili funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę – dodaje.

U mężczyzny badanie wykazało, że prowadził on auto pod wpływem. Miał on ponad półtora promila alkoholu w organizmie. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat. Poszkodowanej  pierwszej pomocy przedmedycznej udzielili strażacy z OSP Gołymin  – Ośrodek. Następnie kobieta została przekazana  przybyłemu na miejsce zespołowi ratownictwa medycznego.

Na miejsce zdarzenia przybyły 2 zastępy OSP Gołymin-Ośrodek, 1 OSP Osiek,  2 zastępy PSP Ciechanów, karetka oraz policja.

Red.

Fot. OSP Gołymin Ośrodek

Znajdź nas na FB

Reklama
previous arrow
next arrow
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Ogłoszenie
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider