Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie w miniony weekend zatrzymali dwie osoby, które będąc w stanie nietrzeźwości kierowały samochodami. Grozi im kara do 2 lat pozbawienia wolności. Niestety pomimo licznych apeli policjantów i prowadzonych akcji, nadal są osoby, które wsiadają za kierownicę po spożyciu alkoholu nie myśląc o tym, jak poważne zagrożenie powodują.


W sobotę tj. 11 marca w miejscowości Szulmierz policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Skoda, którym kierowała 52- letnia mieszkanka powiatu ciechanowskiego. Badanie alkomatem wykazało, że kobieta ma ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie.

Kolejny nietrzeźwy kierujący został zatrzymany przez policjantów z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego ciechanowskiej komendy w minioną niedzielę w miejscowości Nużewko. 45-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego kierował bmw mając w organizmie prawie 3 promile alkoholu.

Zarówno kobieta, jak i mężczyzna stracili prawo jazdy. Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem. Za przestępstwo kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi im kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka nawiązka.

 

źrółó:KPP Ciechanów 

Znajdź nas na FB

Reklama
Tesali
ekoinstal
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
ekoinstal
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
Reklama Ciechanów
reklama-graw-graf-01
Reklama
Strony Internetowe Ciechanów
reklama-net
Ogłoszenie
ogloszenie
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska