Po przerwie spowodowanej pandemią wracają spotkania osiedlowe z prezydentem w tradycyjnej formule. Od dziś 26 września do 5 października Krzysztof Kosiński będzie spotkał się z mieszkańcami Ciechanowa. Udział w spotkaniu to okazja by zapoznać się z informacjami o zrealizowanych przedsięwzięciach oraz poznać plany na przyszłość. Spotkania osiedlowe mają również na celu umożliwienie zgłaszania swoich postulatów bezpośrednio władzom miasta.


Przypomnijmy, spotkania osiedlowe z udziałem prezydenta Ciechanowa zostały zapoczątkowane w 2015 r. Od tamtej pory są organizowane każdego roku. W 2021 r. spotkania osiedlowe odbyły się online, z uwagi na ograniczenia związane z pandemią. W tym roku powracają w tradycyjnej formule.
To okazja dla mieszkańców, by podzielić się z władzami miasta i pracownikami urzędu swoimi uwagami, spostrzeżeniami i zasygnalizować swoje potrzeby.
– Bardzo cenię tę formułę spotkań z mieszkańcami. Dzięki otwartej atmosferze możemy spokojnie wysłuchać propozycji oraz lepiej poznać oczekiwania mieszkańców. Rozmowy są podstawą do tego, by dobrze planować działania i w miarę możliwości finansowych wykonać wszystkie te inwestycje, które są ważne dla dobrego rozwoju poszczególnych osiedli – powiedział prezydent Krzysztof Kosiński.
W tym roku odbędzie się siedem spotkań:
• 26 września (godz. 17.00), osiedle „Słoneczne”, spotkanie w DPS, ul. Krucza 32,
• 27 września (godz. 17.00) osiedle „Płońska” oraz „Śródmieście”, spotkanie w Szkole Podstawowej nr 1, ul. Orylska 3,
• 28 września (godz. 17.00) osiedle „Aleksandrówka” i „Aleksandrówka II” – spotkanie w Miejskim Przedszkolu nr 10, ul. Batalionów Chłopskich 4,
• 29 września (godz. 17.00) osiedle „Kwiatowe”, „Zachód”, „Przemysłowe” – spotkanie w Szkole Podstawowej nr 7, ul. Czarnieckiego 40,
• 3 października (godz. 17.00) osiedle „Bloki” – spotkanie w Szkole Podstawowej nr 6, ul. 17 Stycznia 17,
• 4 października (godz. 17.00) osiedle „Kargoszyn” i „Podzamcze” – spotkanie w Szkole Podstawowej nr 5, ul. Broniewskiego 1,
• 5 października (godz. 17.00) osiedle „Powstańców Wielkopolskich” – spotkanie w Szkole Podstawowej nr 3, ul. Powstańców Wielkopolskich 1.

Red.

Reklama
Tesali
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama13
reklama13
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska