Wyścig ŻTC BIKE RACE wystartuje w Ciechanowie 3 sierpnia o godz. 15.00 spod hali targowej przy ul. Sienkiewicza, gdzie zlokalizowano także metę. Będzie to jeden z etapów w ramach tegorocznego cyklu, odbywającego się w czternastu miejscowościach. W Ciechanowie rywalizacja ta będzie miała miejsce pierwszy raz. Przewidziane są różne dystanse i kategorie.

Trasa zaproponowana została przez miejscowe środowisko rowerowe, zaangażowane w organizację ciechanowskiej odsłony cyklu. Będzie wiodła ul. Sienkiewicza następnie Spółdzielczą, Starowiejską, Leśną, przez Rutki Borki, Chotum, Wolę Pawłowską, Gorysze, a później z powrotem do Ciechanowa, od zachodu, ul. Kwiatową, Gąsecką, Sienkiewicza. Jedno takie okrążenie wynosi 24,1 km. Uczestnicy będę startować na dystansach obejmujących, jedno, dwa, trzy lub cztery okrążenia. Kobiety i mężczyźni podzieleni zostaną na kategorie wiekowe.
Zapisy prowadzone są elektronicznie na stronie internetowej organizatorów: www.ztc.pl. Można będzie zapisać się także w biurze zawodów w dniu zawodów. Wszelkie szczegóły oraz wysokości opłat startowych zawarte są dostępnym na stronie regulaminie.
Wydarzenie organizuje Żyrardowskie Stowarzyszenie Cyklistów we współpracy z miastem oraz ciechanowskim MOSiR-em.

Red.

Reklama
previous arrow
next arrow
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Ogłoszenie
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider