We wtorek , 30 czerwca 2020 r. o godz. 20:12 doszło do tragicznego wypadku z udziałem dwóch pojazdów, którymi podróżowało cztery osoby. Niestety dwóch mężczyzn po mimo podjętej resuscytacji krążeniowo-oddechowej trwającej kilkadziesiąt minut nie udało się uratować. Byli to obywatele Gruzji.
– Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, 26-letni obywatel Gruzji, kierujący samochodem marki  Ford Focus podczas wyprzedzania innego pojazdu stracił panowanie nad autem w wyniku czego zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. Na skutek zdarzenia kierujący samochodem oraz pasażer 33 – letni mężczyzna ponieśli śmierć na miejscu – poinformowała rzecznik prasowy KPP w Ciechanowie podkom. Ewa Brzezińska.
– Po przybyciu na miejscu KDR z zastał wypadek drogowy w którym uczestniczyły dwa samochody osobowe: Audi A3 oraz Ford Focus. Samochodami podróżowały łącznie cztery osoby. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Następnie udzielono KPP osobom poszkodowanym – pomimo podjętej resuscytacji krążeniowo-oddechowej trwającej kilkadziesiąt minut przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon u dwóch mężczyzn podróżujących samochodem marki Ford Focus. Dodatkowo strażacy przeszukali pojazd i teren w celu wyeliminowania dodatkowych osób poszkodowanych. Teren działań oświetlono z najaśnic samochodowych na czas trwania czynności Policji i Prokuratora. Uszkodzony pojazd został odholowany przez pomoc drogową. KDR przekazał miejsce objęte działaniami ratowniczymi Policji – relacjonuje przebieg działań podjętych przez strażaków rzecznik prasowy KP PSP w Ciechanowie mł. kpt.Damian Kołpaczyński.
W działaniach trwających 6h 13min udział brało pięć zastępów straży pożarnej.
Ciechanowska policja zwraca się z apelem do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej uwagi będąc na drodze. Chwila nieuwagi może zakończyć się tragicznie.

Lim

Fot. KP PSP Ciechanów
 

treść

Znajdź nas na FB

Reklama
previous arrow
next arrow
Slider
Reklama
previous arrow
next arrow
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider
Reklama
Slider