We wtorek , 30 czerwca 2020 r. o godz. 20:12 doszło do tragicznego wypadku z udziałem dwóch pojazdów, którymi podróżowało cztery osoby. Niestety dwóch mężczyzn po mimo podjętej resuscytacji krążeniowo-oddechowej trwającej kilkadziesiąt minut nie udało się uratować. Byli to obywatele Gruzji.
– Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, 26-letni obywatel Gruzji, kierujący samochodem marki  Ford Focus podczas wyprzedzania innego pojazdu stracił panowanie nad autem w wyniku czego zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. Na skutek zdarzenia kierujący samochodem oraz pasażer 33 – letni mężczyzna ponieśli śmierć na miejscu – poinformowała rzecznik prasowy KPP w Ciechanowie podkom. Ewa Brzezińska.
– Po przybyciu na miejscu KDR z zastał wypadek drogowy w którym uczestniczyły dwa samochody osobowe: Audi A3 oraz Ford Focus. Samochodami podróżowały łącznie cztery osoby. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Następnie udzielono KPP osobom poszkodowanym – pomimo podjętej resuscytacji krążeniowo-oddechowej trwającej kilkadziesiąt minut przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon u dwóch mężczyzn podróżujących samochodem marki Ford Focus. Dodatkowo strażacy przeszukali pojazd i teren w celu wyeliminowania dodatkowych osób poszkodowanych. Teren działań oświetlono z najaśnic samochodowych na czas trwania czynności Policji i Prokuratora. Uszkodzony pojazd został odholowany przez pomoc drogową. KDR przekazał miejsce objęte działaniami ratowniczymi Policji – relacjonuje przebieg działań podjętych przez strażaków rzecznik prasowy KP PSP w Ciechanowie mł. kpt.Damian Kołpaczyński.
W działaniach trwających 6h 13min udział brało pięć zastępów straży pożarnej.
Ciechanowska policja zwraca się z apelem do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej uwagi będąc na drodze. Chwila nieuwagi może zakończyć się tragicznie.

Lim

Fot. KP PSP Ciechanów
 

treść

Znajdź nas na FB

Reklama
Tesali
optyk-baner-internet
reklama
mazowsze-5
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
optyk-baner-internet
reklama
mazowsze-5
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama17
reklama17
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska