25-letni mieszkaniec powiatu mławskiego odpowie za posiadanie substancji odurzających. Mężczyzna „wpadł” po tym jak spożywał alkohol w miejscu publicznym. Został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem karnym.


Policjanci Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego ciechanowskiej komendy podczas patrolowania miasta na ul. Szwanke zauważyli grupę mężczyzn, którzy spożywali alkohol w miejscu publicznym. Mundurowi postanowili wylegitymować sprawców wykroczenia. Podczas interwencji przy jednym z nich znaleźli foliową torebkę z zawartością suszu roślinnego oraz dwa woreczki strunowe, w których znajdowało się kilka kolorowych tabletek. Policjanci zabezpieczyli substancje, a 25-letniego mieszkańca powiatu mławskiego zatrzymali w policyjnym areszcie. Wstępne badanie przeprowadzone testerem narkotykowym wykazało, że znalezione substancje to marihuana i amfetamina.

Mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie. Następnego dnia usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 3 lat więzienia. Za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym został ukarany mandatem karnym.

 

źródło: KPP Ciechanów

fot. pixaby

Reklama
Tesali
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Tesali
scena-reklama-v3_5-
previous arrow
next arrow
Reklama
koptrans-2022
Reklama
1-min
2-min
3-min
4
5-min
Reklama
reklama13
reklama13
Reklama
Studio Reklamy Ciechanów
Studio Reklamy Ciechanów
Reklama
trp-baner-www-min
Reklama
reklama-net
Reklama
biuro-wasik
Reklama
cicholska